logodark

Aladan Dezenfektan standı ve Dezenfektan aparatları üretiminde kalitesinden ve profesyonelliğin den asla ödün vermeden tüm Türkiye’ye dezenfektan malzemeleri üretimi konusunda hizmetlerini sunmaktadır. Firmamız dezenfektan aparatları üretim ve imalatında yenilikçi çalışmaları yakından takip ederek Tüm Türkiye ve Avrupaya aparat imalatı yapmaktadır.

Dezenfektan malzemeleri üretimi ve imalatında genç ve dinamik kadrosu ile 7/24 sizlere hizmetlerimizi aralıksız olarak sunmaktayız.

Amacımız, kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyen kalite anlayışı önceliğinde, teknik kapasite ve güçlü teknik kadrosu ile, teknolojiyi yakından takip ederek isteklerinize anında cevap verebilmek, sorunsuz, güvenli, huzurlu ve ekonomik kullanımı sağlamaktır.

Satış ve satış sonrası en iyi hizmeti veren ve %100 müşteri memnuniyetini sağlayan, kalıcı, güvenilir ve aranan bir firma konumunda bulunmaktadır. Üretici firma konumunda bulunmasından dolayı, kaliteyi ve uygun fiyatı en iyi şekilde müşterilerine yansıtmaktadır.

Ala’dan Ahşap Tasarım yıllardır Kalite güven ve istikrar sloganı ile Sektörde hız kesmeden büyümeye devam etmektedir.

MİSYON

 Farklı müşteriler için onların ihtiyaçlarına uygun çözümleri birlikte üreterek rekabette kazanan,  Bilgi beceri ve yetenekleri ile danışmanlık hizmetleri sunan, bir firma olarak pazarda tercih edilen iş ortağı olmaktır.

Ala'dan Ahşap Tasarım Başarı Sloganımız

  • Kalite
  • Güven
  • İstikrar

VİZYON

Yenilikçi ve yaratıcı iletişim çözümleri ile müşterilerimize, hissedarlarımıza, çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve topluma en üst düzeyde değerler yaratarak pazarda lider olmaktır.

Ala'dan Ahşap Tasarım Temel Değerlerimiz

• Müşteriler itici gücümüzdür
• Çalışanlar en kıymetli kaynağımızdır
• Kalite her alandaki hedefimizdir
• Yenilikçilik geleceğimizin güvencesidir
• Sorumluluk iş akışlarındaki belirsizliği önler
• Dürüstlük yaptığımız her işin temelini oluşturur
Size Nasıl yardımcı Olabilrsiniz?

Ala’dan Ahşap Tasarım sormak istediğiniz tüm herşey için bize ulaşabilirsiniz.

Marka Tescilimiz

Patent Belgemiz

Ahşap Tasarımlar İle Farkı Yaşamak için hemen bize ulaşınız.

WeCreativez WhatsApp Support
Aladan.com.tr ye hoşgeldiniz her türlü soru ve görüşleriniz bize yazabilirsiniz.
Merhaba Size Nasıl yardımcı Olabiliriz ?