Duvara Monte Sıvı Sabunluk Aparatı

Duvara Monte Sıvı Sabunluk Aparatı imalatında sektörde söz sahibi konumda bulunan Ala’dan tasarım. Sizlere hizmetlerini fırsattan istifade etmeden sağlığınıza önem verdiği belirttmek için ürünlerini en uygun fiyat avantajı ve ücretsiz kargo ile sunmaktadır. Aydın’da bulunan El dezenfektan apartı firmamızda üretilen dezenfektan aparatları kalitesi ve fiyat avantajı olarak emsallerinden farklıdır.

Duvara Monte Sıvı Sabunluk Aparatı

Duvara Monte Sıvı Sabunluk Aparatı
Duvara Monte Sıvı Sabunluk Aparatı

Koronavirüs pandemisinin ülkemizde çıkmasından sonra alınan kararlar ile el dezenfektan standları tüm işyerlerinde kullanılması zorunlu hale getirilmiştir. Bu sürecin boy gösterdiği dönem içerisinde birden fazla firma dezenfektan standı üretimine girmiş bulunmaktadır. Bu standlarda kullanılan dezenfektan aparatları ise basit ve hemen zarar görmeye müsait konumdadır. Metal Sıvı Sabunluk Aparatı Çeşitleri bu süreçte Arge ekiplerinin yaptığı analizler sonuçta dezenfektan aparatlarında olması gereken özellikler tespit edilmiştir. Tasarım çalışmaları firmamız bünyesinde belirlenmiştir.  Dezenfektan Aparatı konusunda en uygun ve standartlarına uygun üretim yapılmış bulunmaktadır.

Duvara Monte Sıvı Sabunluk Aparatı da uzunluk 2mm tutularak kişilerin dezenfektan kullanımında dirsekleri ile ürüne kolayca ulaşması saglanmıstır. Bu sayede el ile temas kısıtlaması sağlanmış sağlığınızın bir tık daha güvence altına alınmış. Dirsek Temaslı Dezenfektan Aparatında krom kullanılmış ve ürün nerde bulunursa bulunsun küf ve pas yapmaması sağlanmıştır. Duvara Monte Sıvı Sabunluk AparatıAparatı Çeşitleri  her stand modeline uygun olarak üretilmiş.  Teslim aldığınız Dezenfektan aparatları sadece iki vida standa monte edilebilir ve en yoğun yerlerde bile asla zarar görmeden hizmet verebilmektedir.

Duvara Monte Sıvı Sabunluk AparatıDuvar Askı Metal Sıvı Sabunluk Aparatı Özellikleri:

  •  Tüm dezenfektanlara uygun olarak üretilmiştir.
  •  Metalden imal edilmiştir.
  • Tek bir basma hareketiyle sıvı kullanıma hazırdır.
  • Duvara monte özelliktedir.
  • Ürünle beraber 2 dübel, 2 vida mevcuttur.
  • Darbelere dayanıklıdır.
  • Aynı zamanda el teması dışında dirsekle de kullanılabilir.
  • Ahşaba veya beton duvara monte edilebilir.
  • Ürün Ölçüleri: 30 x 5 x 17 cm
  • Perakende ve toptan ürün satışımız mevcuttur.

Duvara Monte Sıvı Sabunluk Aparatı İmalatı

Duvar Tipi Sıvı Sabunluk Aparatı hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz sayfamızda bulunan iletişim numaralarımızdan yada whatsapp hattımızdan 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Duvara Monte Sıvı Sabunluk Aparatı talep ettiğiniz kollar aynı gün içerisinde kargoya verilmektedir. Dilerseniz sizlerin iş yerlerini logo yada reklamlarının üzerinde olduğu ingilizce ve türkçe 14 kuralın sağlık bakanlığı belirlediği şekilde üretilmektedir. Sizlere imal ederek hizmetinize sunmaktayız.

Metal Sıvı Sabunluk Aparatı ve Dezefektan aparatları Çeşitleri yapan firmamız sizlere en uygun fiyatlar hizmetlerini 7/24 sunmaya devam etmektedir.  Dezenfektanı Aparatı Çeşitleri ; İşletmelerin girişinde dezenfektan standı bulundurulması. Gelen müşterilerin dezenfekte edilip içeri girmesi. Masaların müşteriler kalktıktan sonra dezenfekte edilmesi gibi yeni önlemlerin olduğu konuşulmakta.

Bu kapsamda Ala’dan Tasarım olarak müşterilerimizin taleplerini karşılamak üzere dezenfektan standı satışı teslimatı konularında müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Aydın ve tüm Türkiye’ye ücretsiz teslimat hizmeti sunmaktayız.

Dirsekten Basmalı Sıvı Sabunluk Aparatı Şok Fiyatı

Sıvı Sabunluk Aparatında L kısıma ek aparat koymadan direk standa monte edilmesini sağlamaktayız. Yine standlarda aparat boyutunu 2mm tutarak insanların el yerine dirsekleri ile dezenfektan maddesini kullanmasını sağlamaktayız. Duvar Askı Metal Sıvı Sabunluk Aparatı kollarında kalın krom kullanarak en yoğun noktalarda dahi standın sorunsuz çalışmaktadır. Ve uzun süre hizmet vermesini sağlamış bulunmaktayız. Kalabalık Avm ve işyerlerinin giriş noktalarında bulunan dezenfektan standlarının gündelik kullanımlarda yayılmasından dolayı üretimi artmıştır.

Duvara Monte Sıvı Sabunluk Aparatı Kampanya İmalat

Duvar Tipi Sıvı Sabunluk Aparatı artan talepler neticesinde Dezenfektan standlarının aparat kısımlarını TSİ standartları kapsamında üretmektedir. Siz değerli müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.  Hergün binlerce insanın kullanması sonucun standlarda bulunu metal kolların kırılması ve zarar görmesi mümkündür. Sıvı Sabunluk üretimin de dayanıklılığın ve kalitenin ön planda olmasını dikkat çekmektedir. Ala’dan tasarım kendi imal ettiği ve kromdan olan aparatları en uygun fiyatlar ile piyasaya sunmuştur.

Dünya Sağlık örgütü koronavirüs ile mücadelede de maske kullanımı yanı sıra en etkili yöntemin el dezenfeksiyonu olduğu belirtmektedir. Özel üretim dezenfektan standları ile hem çalışanlarınızı riske atmayın hemde koronavirüs ve hastalıklara karşı %100 koruma sağlayın. El dezenfeksiyon sisteminin kamu sektöründe ve Avm gibi yerlerde kullanıması çok önemlidir.

Metal Sıvı Sabunluk Aparatı 10’lu Paket  Aladan tasarım olarak dezenfektan standı üretimi ve dezenfektan standı kolu üretiminde sizlere hizmet vermekteyiz. Dezenfektan standlarımız sağlık bakanlığımızın belirttiği kurallara uygundur.  Tamamen kendi tasarımımız olan standlarımızı istediğiniz adreslere göndermekteyiz. Yine bu standlarda bulunan kollar paslanmaz krom olup tamamen kendi üretimimizdir.

Sıvı Sabunluk Aparatı Modelleri

Duvara Sıvı Sabunluk Aparatı üretiminden dayanıklılığı ön plana çıkarmaktadır. Aladan tasarım kol üretiminde yuvarlık kısım da 4mm paslanmaz krom kullanmaktadır. Ve L kısım da 2mm paslanmaz krom kullanmaktadır. Dezenfektan Standı aparatı  standlar da ekstra apart kullanılmadan uzun süre kullanılabilmektedir.  En yoğun is yerlerinde bile gündelik kullanımlarda asla kırılma ve düşme yapmamaktadır.

WeCreativez WhatsApp Support
Aladan.com.tr ye hoşgeldiniz her türlü soru ve görüşleriniz bize yazabilirsiniz.
Merhaba Size Nasıl yardımcı Olabiliriz ?